Menüye git İçeriğe git

Paristan Kadın Giyim

giriş kayıt işlemleri, menü, sepet ve arama kutusu
ana sayfaya git
Giriş Kayıt
Üyelik İşlemleri için Giriş Yap
Şifremi Unuttum Xkapat
arama kutusunu göster gizle
Ürün rama formu
sepette 0 ürün var

Garanti Ve İade Koşulları

6/15/2020 8:52:00 PM
Garanti ve İade Koşulları
Garanti ve İade Koşulları

Ürünleri teslim aldıktan sonraki 7 iş günü içerisinde hiçbir neden göstermeden, koşulsuz iade ve değişim garantinizi kullanabilirsiniz.

paristan.com.tr iade ve değişim işlemlerinde Tüketiciyi Koruma Kanunu çerçevesinde hareket eder. Satın aldığınız ürünü veya ürünleri teslim aldıktan sonraki 7 iş günü içerisinde hiçbir neden göstermeden, koşulsuz iade garantinizi kullanarak iade edebilir veya başka bir ürünle veya ürünlerle değiştirebilirsiniz.

Bunun için

  • İade etmek istediğiniz ürünü veya ürünleri deneme dışında hiç giymemiş olmanız gerekmektedir.
  • Siparişinizi teslim aldıktan sonraki 7 iş günü içerisinde iade-değişim formunu doldurmanız gerekmektedir.
  • İade etmek istediğiniz ürünü veya ürünleri orijinal faturası ile göndermeniz gerekmektedir.

Yukarıdaki şartları sağladıktan sonra lütfen iade-değişim formunu doldurun ve iadenizin veya değişiminizin onaylanmasını bekleyin. İade veya değişim isteğiniz aynı gün içerisinde incelenecek ve e-mail adresinize onay e-maili gönderilecektir. Onay e-mailini aldıktan sonraki 3 iş günü içerisinde iade gönderinizi yapmanız gerekmektedir.

Bu şartlar dâhilinde yapacağınız iade gönderilerinin kargo ücreti ödemesi size aittir. İade etmek istediğiniz ürünün kusurlu olması durumunda iadenizi karşı ödemeli kargo ile gönderebilirsiniz.

İadeniz onaylandıktan sonra size onay e-maili gönderiyor ve ürün bedelinizin geri ödemesini yapıyoruz. Havale veya EFT ile ödeme yapmışsanız, aynı hesaba iade bedeli 7 iş günü içerisinde yatırılır. Kredi kartınız ile ödeme yapmışsanız iade bedeli kredi kartınıza artı bakiye olarak 7 iş günü içerisinde yansıtılır. Ancak kredi kartı iadelerinde, iade süreniz bankanızın süreç ve uygulamalarına bağlı olarak ortalama ekstra 1 hafta fazla sürebilir. Bu süreç genel bir uygulamadır ve paristan.com.tr’un herhangi bir müdahale hakkı bulunmamaktadır. İade işleminizin kredi kartınıza yansımasında gecikme yaşanması halinde, bankanızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.